Nemokamai gauti paskolą galima skolinantis tik pirmą kartą

Nemokamai gauti paskolą. Kredito įstaigų pasiūlymai Lietuvoje dabar kaip reikiant stebina ekspertus – nors buvo tikimasi, jog sumažės kredito bendrovių skaičius, jis išliko toks pat. Įdomiausia tai, kad dabar kredito įstaigos siūlo itin naudingus pasiūlymus, kurių anksčiau net nebuvo matyti. 

Nemokamai gauti paskolą

Nemokamai gauti paskolą

Pirma paskola nemokamai šiuo metu išduodama su galimybe pirmus du mėnesius nemokėti nė cento. Taip pat siūloma pirmuosius tris mėnesius apskritai nemokėti nei palūkanų, nei įmokų. Paskolų teikėjai šiuo metu vartotojams pateikia itin naudingus pasiūlymus, tačiau klientams patiems reikėtų kruopščiau vertinti kai kurias paskolas, nes mat ne visos jos yra tokios patrauklios kaip atrodo.

Naudinga pasidomėti:

Kai kuriose paskolų bendrovėse dabar gauti kreditą galima netgi keliems metams, o pirmosios įmokos mokamos tik po trijų mėnesių. Labiausiai dėmesį į tokius pasiūlymus turi atkreipti tie besiskolinantys asmenys, kurie iš tos pačios bendrovės ketina skolintis nebe pirmą kartą. Mat, tokie pasiūlymai, kuomet per pirmuosius mėnesius nereikia mokėti nieko, taikomi tik naujiems klientams. Tad, jeigu esate kažkurios bendrovės klientas ir matote, jog ji siūlo pirmą paskolą nemokamai, tai turėkite galvoje, kad ji skirta ne jums. Jeigu jus domina tokie pasiūlymai, tai paprasčiausiai reikėtų paieškoti kitų kredito įstaigų – galbūt jos galės pasiūlyti kažką panašus.

Taip pat ekspertų teigimu, reikėtų išskirti ir trumpalaikes paskolas, kurios išduodamos mėnesiui nemokamai. Jos dažniausiai suteikiamos ta pačia tvarka – asmuo turi būti naujas klientas. Į trumpalaikes nemokamas paskolas siūloma žiūrėti kiek racionaliau – būtina skaičiuoti visus niuansus. Supraskite, dauguma kredito įstaigų, kurios siūlo mėnesio nemokamas paskolas, pelnosi ne iš palūkanų, o iš prievolininko sumokamų pratęsimo mokesčių. Paskola dirbantiems užsienyje irgi išduodama panašiai.

Pirma paskola nemokamai suteikiama mėnesiui laiko, tačiau vartotojai neatkreipia dėmesio į tai, kad po to mėnesio bus būtina padengti visą skolą, o ne dalį jos. Čia ir slypi kredito įstaigų lupikavimo ypatumai – jos reiklaus sumokėti nemenką pratęsimo mokestį, kuris leis atidėti skolos grąžinimo dieną mėnesiui. Po mėnesio vėl – jeigu negalėsite sumokėti įmokos, tai teks vėl mokėti nemažą pratęsimo mokestį. Dėl to kiekviena pirma paskola nemokamai turi būti imama tik įvertinus visas sąlygas.

Dirbančiųjų ir gyvenančių užsienyje laukia permainos skolinimosi metu

Turite nemažai klausimų ir nesuprantate kodėl paskola dirbantiems užsienyje neišduodama lietuviškose kredito įstaigose? Taip yra dėl kelių priežasčių. Kiekvienam užsienyje gyvenančiam ir dirbančiam lietuviui būtina suprasti, kad kredito bendrovės Lietuvoje turi laikytis tvarkos ir įstatymų. Jie numato, kad asmenys, kurie neatitinka elementarių reikalavimų, negali gauti jokios paskolos. Kadangi užsienyje pajamas gaunantys lietuviai nesugeba įrodyti, jog jie iš tiesų tas pajamas gauna, kreditoriai tiesiog atmeta tas paraiškas ir tiek. Jokiam asmeniui nėra daroma išimtis dėl pajamų tikrinimo. Tai yra svarbiausia procesas, kuris aprašytas įstatymuose ir ne tik. Tad, jeigu dirbate užsienyje, bet negaunate paskolos Lietuvoje, tuomet tam tikrai yra paprastas paaiškinimas.

Vartojimo kreditai dirbantiems užsienyje neišduodami dėl kelių priežasčių. Vieną jau įvardijome – sunku įrodyti, jog pajamos gaunamos. Tačiau yra dar kitų priežasčių. Jeigu asmuo turi daug blogų įrašų kredito istorijos ataskaitoje, tuomet jos paraišką atmetama nedelsiant. Paprastai kalbant, tie, kurie jau yra smarkiai prasiskolinę, jokių naujų paskolų gauti negali. Nei viena paskolų įmonė nerizikuoja su tokiais asmenimis. Tuo labiau, mokumo vertinimo nuostatai įpareigoja kredito teikėjus tikrinti kredito istoriją ir įvertinti ar asmuo skolinasi ir vykdo įsipareigojimus atsakingai.