Noriu nemokamos paskolos

Noriu nemokamos paskolos. Nemažai kredito įmonių siūlo paslaugą „pirma paskola nemokamai!“. Sutikite, tai išties patrauklus pasiūlymas: kiekvienas naujas klientas turi galimybę pasiskolinti pinigų, kai jų labiausiai reikia, ir nieko už tai nemokėti. Žinoma, tam, kad galėtumėte grąžinti tokią pačią sumą, kokią pasiskolinote, turite laiku įvykdyti duotus įsipareigojimus. Taigi, jei ir jums aktuali galimybė pirmąją paskolą gauti nemokamai, galite kreiptis į ViaSms.lt, CreditPlus.lt, PopKreditas.lt, BigCredit.lt, MomentCredit.lt, SohoCredit.lt, LitCredit.lt, SmsPinigai.lt, SmsCredit.lt ar EcoCredit.lt (tiesa, pastarasis kreditorius pirmąją paskolą suteikia nemokamai tik imant 500 Lt vertės kreditą 30 dienų laikotarpiui).

Noriu nemokamos paskolos

Noriu nemokamos paskolos

Kaip matote, minėtą paslaugą teikia ne viena kredito įmonė. Kaip apsispręsti, į kurį kreditorių kreiptis? Mes palengvinsime jūsų darbą: šiame straipsnyje įvairiais pjūviais aptarsime visas minėtas kredito bendroves. Pasidomėsime, kokio dydžio paskolas kreditoriai teikia bei kokius grąžinimo terminus siūlo ir palyginsime 300 Lt, 500 Lt, 1000 Lt bei 2000 Lt kreditų kainas. Be to, panagrinėsime, kokią sumą pinigų turi teisę pasiskolinti nauji klientai, kokie minimalaus amžiaus reikalavimai yra taikomi, taip pat aptarsime galimybę turėti keletą paskolų vienu metu toje pačioje kredito įmonėje.

Naudinga pasidomėti:

Kokia yra minimali ir maksimali greitosios paskolos suma?

Jei jus domina 100 Lt dydžio greitasis kreditas, galite kreiptis į MomentCredit.ltLitCredit.lt ar SmsCredit.lt. Minimali paskolos suma iš kitų kredito įmonių yra kiek didesnė. SmsPinigai.lt neteikia mažesnių nei 150 Lt dydžio paskolų, o BigCredit.lt bei CreditPlus.lt – mažesnių nei 200 Lt dydžio paskolų. Iš ViaSms.lt bei SohoCredit.lt galite pasiskolinti nuo 250 Lt, iš EcoCredit.lt – nuo 300 Lt, o iš PopKreditas.lt – nuo 500 Lt.

Taigi, noriu nemokamos paskolos. Maksimali suma, kurią galite pasiskolinti iš ViaSms.lt bei LitCredit.lt – 1500 Lt. Jei jums reikia kiek didesnės sumos, galite kreiptis į CreditPlus.lt, SohoCredit.lt, BigCredit.lt ar SmsCredit.lt – šios kredito įmonės teikia iki 2000 Lt vertės kreditus. Iš EcoCredit.lt galite pasiskolinti iki 4000 Lt. Visgi didžiausias greitosios paskolos sumas siūlo PopKreditas.ltSmsPinigai.lt ir MomentCredit.lt – šiose kredito bendrovėse maksimali paskolos suma siekia 10 000 Lt.

Koks yra minimalus ir maksimalus kredito suteikimo terminas?

Trumpiausią greitosios paskolos grąžinimo terminą siūlo PopKreditas.lt (10 dienų). LitCredit.lt, SmsPinigai.lt ir SmsCredit.lt suteikia paskolas ne trumpesniam nei 14 dienų laikotarpiui, o ViaSms.lt, CreditPlus.lt ir BigCredit.lt – ne trumpesniam nei 15 dienų laikotarpiui. Likusios kredito įmonės (EcoCredit.lt, MomentCredit.lt ir SohoCredit.lt) siūlo minimalų 1 mėnesio trukmės greitos paskolos grąžinimo terminą.

Maksimalus kredito grąžinimo terminas skiriasi kiek labiau. Dalis kredito įmonių nesuteikia galimybės pasiimti greitosios paskolos ilgesniam nei 30 dienų laikotarpiui (ViaSms.lt, BigCredit.lt, LitCredit.lt, SmsCredit.lt). Sąlyginai trumpą paskolos grąžinimo laikotarpį siūlo ir CreditPlus.lt (45 dienas) bei SohoCredit.lt (90 dienų). Likę kreditoriai yra kiek lankstesni. 2 metams pasiimti kreditą galite iš EcoCredit.lt bei PopKreditas.lt, 3 metams – iš MomentCredit.lt bei SmsPinigai.lt.

Kiek skirtingose kredito bendrovėse kainuoja 300 Lt bei 500 Lt dydžio greitieji kreditai?

Noriu nemokamos paskolos. Žinoma, pirma paskola nieko nekainuoja, bet, jei į tą pačią kredito įmonę kreipsitės antrąkart, jums suteikiamos paslaugos bus įkainotos. 300 Lt dydžio greitas kreditas 30 dienų laikotarpiui pigiausiai kainuoja SohoCredit.lt (26,4 Lt) ir SmsPinigai.lt (26,5 Lt). Panašios kainos vyrauja ir LitCredit.lt (27 Lt), ViaSms.lt (27 Lt) bei EcoCredit.lt (27,43 Lt). Šiek tiek brangiau už 300 Lt kreditą mokėsite CreditPlus.lt (28 Lt), BigCredit.lt (28 Lt) bei SmsCredit.lt (28,20 Lt). Atkreipkite dėmesį, kad į šį sąrašą neįtrauktas MomentCredit.lt, todėl, kad šis kreditorius nesuteikia galimybės pasiskolinti 300 Lt, bei PopKreditas.lt, nes pastarasis kreditorius suteikia ne mažesnes nei 500 Lt paskolas.

Palyginkime, kaip skiriasi 500 Lt vertės kreditų kainos skirtingose kredito bendrovėse (30 dienų laikotarpiui). Pigiausius kreditus siūlo PopKreditas.lt bei MomentCredit.lt: 500 Lt greitoji paskola 30 dienų laikotarpiui kainuos tik 40 Lt. Jei pinigų skolinsitės iš SohoCredit.lt ar SmsPinigai.lt, už tokios pačios vertės kreditą mokėsite 44 Lt, jei iš ViaSms.lt ar LitCredit.lt – 45 Lt. Greitoji paskola iš EcoCredit.lt kainuos 45,73 Lt. Brangiausiai 500 Lt greiti kreditai kainuoja CreditPlus.ltBigCredit.lt bei SmsCredit.lt – po 47 Lt.

Galbūt 30 dienų terminas jums yra per trumpas? Panagrinėkime, kiek kainuoja kreditai 90 dienų. Tokiam laikotarpiui pasiskolinti 300 Lt ar 500 Lt galite tik iš trijų kreditorių. 300 Lt greitas kreditas iš SmsPinigai.lt jums kainuos 52,5 Lt, iš EcoCredit.lt – 56,49Lt, iš SohoCredit.lt – 79,2 Lt; 500 Lt greitas kreditas iš SmsPinigai.lt kainuos 88 Lt, iš EcoCredit.lt – 94,06 Lt, iš SohoCredit.lt – 132 Lt.

Kiek skirtingose kredito bendrovėse kainuoja 1000 Lt bei 2000 Lt greitieji kreditai?

Noriu nemokamos paskolos. SmsPinigai.lt siūlo pigiausius 1000 Lt dydžio kreditus 30 dienų laikotarpiui: čia greitasis kreditas kainuos tik 60 Lt. Nedidelę kainą siūlo ir MomentCredit.lt (80 Lt). Greitoji paskola iš SohoCredit.lt kainuos 88 Lt, iš ViaSms.lt, LitCredit.lt bei PopKreditas.lt – po 90 Lt (tiesa, Popkreditas.lt šiuo metu vykdo akciją, tad 1000 Lt greita paskola tekainuos 70 Lt (2013.05.20). Jei naudositės EcoCredit.lt paslaugomis, už atitinkamos vertės kreditą mokėsite 91,45 Lt. Didžiausios greitųjų paskolų kainos – CreditPlus.lt, BigCredit.lt bei SmsCredit.lt (1000 Lt greitasis kreditas kainuos 94 Lt).

Jei svarstote, kur palankiausia kreiptis dėl 2000 Lt dydžio greitosios paskolos 30 dienų laikotarpiui, galime jus informuoti, kad palankiausias sąlygas siūlo MomentCredit.lt: minėta greitoji paskola tekainuos 120 Lt. Jei kreipsitės į SohoCredit.lt, 2000 Lt vertės greitasis kreditas kainuos 177 Lt, jei į SmsPinigai.lt – 179 Lt. SohoCredit.lt atitinkamos vertės kreditą įkainoja 182,91 Lt, SmsCredit.lt – 188 Lt, o CreditPlus.lt – 189 Lt. Primename, kad ViaSms.lt bei LitCredit.lt neteikia didesnės nei 1500 Lt sumos (toks kreditas 30 dienų kainuoja 135 Lt). Į sąrašą neįtrauktas ir Popkreditas.lt, todėl, kad ilgalaikės paskolos teikiamos ne trumpesniam kaip 2 mėnesių laikotarpiui.

Kadangi dažnai klientai pageidauja kur kas ilgesnio nei 30 dienų paskolos grąžinimo termino, aptarkime, kiek kainuoja 1000 Lt bei 2000 Lt kreditas 1 metų laikotarpiui. Tokį terminą siūlo keturi kreditoriai: EcoCredit.lt, PopKreditas.lt, MomentCredit.lt bei SmsPinigai.lt. Mažiausios kainos – MomentCredit.lt: 1000 Lt kreditas kainuos 470,84 Lt, o 2000 Lt – 784,82 Lt. 1000 Lt kreditas iš PopKreditas.lt kainuos 500 lt (bet šiuo metu yra vykdoma akcija), o 2000 Lt kreditas – 1120 Lt. Panašios kainos vyrauja ir SmsPinigai.lt – 1000 Lt paskola yra įkainojama 524 Lt, o 2000 Lt – 1048 Lt. Brangiausios paskolos – iš EcoCredit.lt: 1000 Lt dydžio kreditas kainuoja 687,68 Lt, o 2000 Lt – 1377,04 Lt.

Kokio dydžio greiti kreditai suteikiami naujiems klientams?

Kai kurie kreditoriai naujiems klientams nesuteikia galimybės gauti maksimalaus dydžio paskolos. Pavyzdžiui, jei jums reikalinga greitoji paskola iš ViaSms.lt, skolindamiesi pirmąjį kartą neturėsite galimybės gauti daugiau nei 500 Lt (jei skolinsitės antrą kartą, kredito limitas padidės iki 750 Lt, jei trečiąkart – iki 1500 Lt). Pirmą kartą tik 500 Lt skolina ir CreditPlus.lt (skolinantis antrą ar daugiau kartų jokių apribojimų nebėra). Jei pirmą kartą kreipsitės į SohoCredit.lt ar LitCredit.lt, jums bus išduota ne didesnė nei 750 Lt greita paskola (skolindamiesi antrą kartą turėsite galimybę gauti iki 1000 Lt, o trečiąkart – iki 1500 Lt). SmsCredit.lt naujiems klientams suteikia 1000 Lt paskolas (besikreipiantiems antrą kartą – iki 1500 Lt, trečią kartą – iki 2000 Lt). BigCredit.lt naujiems klientams siūlo paskolas iki 1000 Lt (vėliau kas kartą skolinantis kredito limitas padidėja 200 Lt, kol galiausiai skolinantis 6 ar daugiau kartų yra suteikiama galimybė gauti 2000 Lt paskolą). Akivaizdu, kad kliento lojalumas yra labai vertinamas. Žinoma, kredito limitas padidėja tik tuo atveju, jei turėta paskola yra atiduodama laiku.

Kita vertus, ne visi kreditoriai taiko apribojimus naujiems klientams. Kreipdamiesi patį pirmą kartą į EcoCredit.lt, PopKreditas.lt, MomentCredit.lt ar SmsPinigai.lt, galėsite tikėtis gauti maksimalų kreditą (jei tik atitiksite kitus keliamus reikalavimus).

Kokio minimalaus amžiaus turi būti asmuo, norintis gauti kreditą?

Paprastai kreditoriai į savo reikalavimų sąrašą potencialiems kredito gavėjams įtraukia ir punktą, apibrėžiantį minimalų asmens, norinčio gauti kreditą, amžių. Dažniausiai šis reikalavimas nėra griežtas: svarbiausia, kad kredito prašantis asmuo būtų pilnametis. Taigi, jei jums jau yra 18 metų, jūsų amžius netaps kliūtimi norint gauti paskolą iš ViaSms.lt, EcoCredit.lt, PopKreditas.lt, BigCredit.lt, MomentCredit.lt, SohoCredit.lt, LitCredit.lt bei SmsCredit.lt. Jei kreipsitėsį CreditPlus.lt, žinokite, kad greitosios paskolos nėra suteikiamos jaunesniems nei 21 metų asmenims. Jei jus domina SmsPinigai.lt teikiamos paslaugos, žinokite, kad vartojimo paskolos  (nuo 1000 Lt iki 10 000 Lt) yra suteikiamos tik asmenims nuo 22 metų (kita vertus, jei jums reikalinga greita paskola (nuo 150 Lt iki 2000 Lt) iš SmsPinigai.lt, minėti amžiaus apribojimai nebus taikomi).

Ar yra galimybė gauti antrą paskolą dar negrąžinus pirmosios?

Primename, kad pasinaudoti paslauga „pirma paskola nemokamai“ galima tik vieną kartą. Jei toje pačioje kredito įmonėje norėsite gauti dar vieną paskolą, ji bus įkainota standartiniais tarifais. Verta žinoti ir tai, kad dažniausiai kredito įmonės reikalauja, kad būtų atiduota turima paskola, tik tada leidžiama kreiptis dėl kitos. Tokie kreditoriai kaip ViaSms.lt, EcoCredit.lt, CreditPlus.lt, BigCredit.lt, SohoCredit.lt, LitCredit.lt bei SmsPinigai.lt vienu metu neleidžia turėti daugiau kaip vieno kredito. Bet yra ir kelios išimtys. SmsCredit.lt bei MomentCredit.lt leidžia padidinti turimą kreditą (t. y. turint vieną paskolą, galima teikti paraišką papildomai sumai pinigų). Yra tik vienas reikalavimas: bendra kredito suma negali viršyti klientui skirto kredito limito. Kiek kitokius pasiūlymus teikia PopKreditas.lt: šis kreditorius vienu metu leidžia turėti net 3 paskolas.