Pinigų valdymo klaidos

Pinigų valdymo klaidos. Nesugebėjimas sukurti ar išlaikyti išlaidų plano yra viena labiausiai paplitusių klaidų ir viena iš priežasčių, lemiančių kitas finansines spragas. Nežinodami savo finansinio būvio galite iššvaistyti daugiau, nei leidžia jūsų realios pajamos.

Pinigų valdymo klaidos

Pinigų valdymo klaidos

Impulsas pirkti

Išleisti pinigus neatsispiriant pirkimo impulsui – lengva, tačiau taip piniginė gali gerokai paplonėti. Prieš eidami apsipirkti sudarykite sąrašą ir jo laikykitės.

Naudinga pasidomėti:

Kvitų netikrinimas

Kai naudojatės kreditine ar debetine kortele (o kartais net ir mokėdami grynaisiais pinigais) ir netikrinate kvitų, galite prarasti savo pinigus. Nesugebėjimas patikrinti įsigytų daiktų kainos gali reikšti, jog permokate už juos – juk kainos skirtingose parduotuvėse nevienodos.

Sąskaitų netikrinimas

Kai atvykęs paštininkas palieka sąskaitas, o jūs jų neperžiūrite dienas ar net savaites, atsiranda dvi pinigų „dingimo“ galimybės. Pirmoji – dėl terminų nesilaikymo augančios palūkanos. Antroji – atsiskaitymo informacija gali būti neteisinga, o to nepatikrinus tikėtina nepagrįstai didesnė suma.

Balansinė kredito kortelių vertė

Kredito kortelių naudojimas geras tik tuomet, jei tai daroma teisingai. Kad ir kiek išleistumėte, tam tikra suma turi būti grąžinama iki konkrečios kiekvieno mėnesio dienos. Na, o už vėlavimą tenka mokėti papildomas palūkanas.

Nesugebėjimas peržiūrėti draudimo polisų

Laikui bėgant keičiasi ir jūsų gyvenimas. Svarbu įsitikinti, kad atnaujinate savo draudimo polisus – jie turi atspindėti dabartinio gyvenimo poreikius. Tikėtina, jog tuo nepasirūpinus mokėsite už tai, ko jums nereikia arba už tai, kas įgavo visai kitokią prasmę.

Netinkamas išėjimo į pensiją planavimas

Kuo anksčiau pradėsite taupyti, tuo daugiau sukaupsite per savo darbo metus. Tai suteiks jums patogesnę pensiją.

Pinigų valdymo klaidos – Mokesčių nepaisymas

Mokesčių esti įvairių. Net ir tokia procedūra kaip pinigų išėmimas iš bankomato gali kainuoti. Planuokite iš anksto.ir taip išvengsite nepageidaujamų mokesčių.

Nesugebėjimas palyginti kainų

Naudojantis internetu nesunku atrasti geriausią kainą. Palyginimas prieš išleidžiant pinigus gali sutaupyti šimtus ar dar daugiau litų per vienerius metus.

Pinigų valdymo klaidos – Tik naujų daiktų pirkimas

turi ir išleidi

Yra daug būdų, kaip išvengti aukštos kainos etikečių. Naudoti baldai, automobiliai ar net drabužiai gali padėti sutaupyti nemenką sumą. Galbūt verta pasidomėti komiso parduotuvėmis ar internetiniais aukcionais?

Nesugebėjimas paprašyti pakelti užmokesčio

Jei sunkiai dirbate, bet jūsų darbdavys yra nerūpestingas pripažindamas pastangas, ko gero, jau laikas pakelti savo vertę. Akcentuokite pasiekimus, kad prašymas būtų tinkamai įvertintas.

Beatodairiškos išlaidos

Laimėjus loterijoje, gavus palikimą ar netikėtą premiją reikia kovoti su pinigų metimu į balą. Praturtinantys pokyčiai yra naudingi, kai piniginės ar banko sąskaitos turinys naudojamas protingai.

Pinigų valdymo klaidos – patikėjimas sukčiais

Savo piniginiams klausimams reikia skirti daugiau dėmesio ir kritikuoti bet kokią situaciją, kurioje teigiama, jog tapti turtingu labai paprasta. Per dieną naujam „Mercedesui“ neužsidirbsi…

Trys žodžiai – „galvoti, mąstyti, protauti“ – gali padėti lengviau valdyti savo finansus ir išlaikyti piniginę storesnę.

Greitojipaskola.lt