Pirma paskola nemokamai

Pirma paskola nemokamai. Niekada negali būti garantuotas, kada gyvenime atsiras sunkumų ir prireiks greitai iš kažkur gauti pinigų. Tokios situacijos, kaip netikėtai sugedęs automobilis, skyrybos ar kai po kokios nors nelaimės draudimas atsisako padengti išlaidas – reikia kažką daryti. Kadangi nesinori skolintis iš pažįstamų ir geriau išlaikyti orumą, neretai paskola tampa geru būdu atsistoti vėl ant kojų. Tuo labiau kad šiuo metu daugelis kreditus teikiančių įmonių teikia šokią tokią akciją – pirma paskola nemokamai.

Pirma paskola nemokamai

pirma paskola nemokamai

Pasinaudojus ja, galėsite nemokėdami palūkanų, per susitartą laikotarpį grąžinti būtent tą sumą pinigų, kurią pasiskolinote. Todėl kaip galėjo pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, ši paskola nereiškia to, kad nereikės jos grąžinti, tai paprasčiausiai reiškią ta dalyką, jog apie palūkanas galėsite paprasčiausiai pamiršti.

Praktiška galimybė

Iš vienos pusės – pirma paskola nemokamai yra geras būdas pasiskolinti pirmąją paskolą. Kita vertus, tai paprasčiausias motyvatorius, kreditų kompanijų marketingas, kad prisitraukti naujų klientų į savo gretas. Kaip ko gero ne visiems žinoma, tam, kad pateikti paraišką gauti kreditui ir galiausiai gauti paskolą, reikia pereiti kelis registracijos bei patvirtinimo žingsnius, todėl net jei ir imsite pirma paskola nemokamai – galite būti garantuoti, jog pro tuos žingsnius praeiti turėsite. Į tai įeina tinklapio sąskaitos registracija, vėliau – tapatybės patvirtinimas ir galiausiai, paraiškos kreditui teikimas. Dar gali tekti atsiliepti į kreditus teikiančios įmonės skambutį ir atsakyti į kelis klausimus – paprasčiausias saugumo formalumas. Taip yra suteikiama pirma paskola nemokamai.

Skolinantis antrą ar trečią kartą

O kaip teikiamos tolimesnės paskolos? Tik pagalvokite, jeigu jums kada pritrūks dar keleto šimtų litų – jūsų lauks jau paruošta sąskaita jūsų vardu, pakaks tik pateikti dar vieną paraišką kreditui gauti. Būtent to ir siekia greituosius kreditus teikiančios kompanijos – jus paruošti, tam, kad galėtumėte vėliau imti paskolas ir toliau, žinoma, jau nebeturėsite galimybės naudotis pirma paskola nemokamai, bet turėsite jau mokėti palūkanas.

Pasiruoškite gauti naujienlaiškius

Apie paskolas teikiančių įmonių akcijas bei naujienas žinosite vos ne patys pirmi – kadangi registracijos metu, nurodėte savo kontaktinius duomenis. Jie bus panaudoti siuntinėti reklamoms, todėl pasiruoškite gauti truputį SPAM‘o reguliariai į savo el. pašto dėžutę ar mobilųjį. Toks jau tas greituosius kreditus teikiančių kompanijų marketingas.

Tiesa, kai kurie žmonės ir iš šios akcijos – pirmas kreditas nemokamai, puikiausiai išlošia. Juk kreditus teikiančių įmonių apstu – tai kokia problema skolintis iš visų po vieną kartą? Tai ko gero būtų labiau aktualu lošėjams bei spekuliantams, kadangi šiais laikais sunku rasti iš ko pasiskolinti tokią sumą pinigų, kad tereikėtų grąžinti ją nepakitusią atgal ir nieko už tai papildomai nemokėti. Na, o draugas ar šeimos narys, o gal giminė, kartais būna ne pats geriausias variantas skolintis, kadangi ištikus kokioms problemoms, gali tekti juos nuvilti, vėluoti grąžinti paskolą ir susigadinti savo įvaizdį.