Skurdinančios elgesio su pinigais klaidos

Skurdinančios elgesio su pinigais klaidos. Pinigai yra blogio šaknys? Būti skurdžiumi yra dorybė? Turtingi žmonės yra blogi? Jūs šiuo momentu turite viską, ko visada norėjote, ir manote, kad turto kaupimas yra kitų rūpestis? O gal kaip tik manote, kad pergalė – tai daiktų kaupimas? Ne, tikrai ne.

Skurdinančios elgesio su pinigais klaidos

Keletas klaidingų minčių pavyzdžių. Ne kas kitas, o jos, pinigus palaipsniui paverčia neigiamu objektu.

Prielaida, kad smulkmenos nesiskaito.

Ryte kava, pietums sumuštinis, popietės metu bokalas alaus, kasdien po cigarečių pakelį. Kasmėnesinio prenumeruojamo žurnalo neskaitome, sporto salėje nesilankome, brangaus televizijos kanalų paketo nežiūrime…bet už viską mokame.

Tikėjimas, kad visos skolos yra blogai.

Kartais vienintelis būdas lipti gyvenimo laiptais yra šiek tiek pasiskolinti. Tiek, kad galėtumėte lengvai su skola susitvarkyti. Tada ji gali būti labai naudinga. Bet nevaldomos skolos išties yra velnio katilas.

Daiktų pirkimas manant, kad jie yra raktas į laimęvaistas nuo skausmo ir geros nuotaikos garantas ar seksualumo užsitikrinimas.

Iš tiesų mes esame verti daugiau nei blizgančių žaisliukų. Susiruošiame pabėgioti, pasirūpiname burbuline vonia, pasivaikštome parke su šunimi, suorganizuojame jaukų draugų susitikimą su atsineštiniu maistu…

Prielaida, kad žemos palūkanų normos yra priežastis netaupyti.

Nesvarbu, koks palūkanų dydis, bet pinigams geriausia vieta banke, kur jie bent šiek tiek paaugs. Na, nebent jūs investuojate į kažką, kuo neišpasakytai domitės.

Pamiršimas, kad niekas nesutaupo astronominių sumų per dieną.

Juk galima sutaupyti keliasdešimt litų per savaitę. Jūs turite turėti laiko ar pinigų, kad greičiau pradėtumėte kelią didesnio turėjimo link? Pirmasis žingsnis žengiamas perlipant savus pasiteisinimus.

Tie patys pirkiniai prekybos centruose.

Pažvelkite į apatines ar viršutines lentynas. Brangiausi daiktai būna sudėti akių lygyje.

Draudimo poreikio ignoravimas manant, kad niekada nebus suklysta.

Trumpai ir aiškiai: atsarga gėdos nedaro.

Bandymas pralenkti kaimynus.

Tegul kaimynai turi prestižinį automobilį, tegul remontuoja namą. Įklimpimas į dideles skolas bandant neatsilikti – neprotingas sprendimas.

Fantazijų vaikymasis.

Paveldėjimas, loterija, kazino…Tai įvyks ir sulaukus pensijos bus atiduotos skolos? Kvaila.

Paskolos ėmimas norint surengti Kalėdų šventę.

Yra 52 savaitės iki Kalėdų. Kiekviena jų gali būti mažas piniginis indėlis.

Pinigų nesupratimas yra gerai.

Žmonės, kurie supranta pinigus,  turi milžinišką pranašumą. Finansinės žinios yra finansinė jėga.

Greitojipaskola.lt