SMS kreditas – paskutinės akimirkos sprendimui

SMS kreditas. Paskolos ir SMS kreditai – tai šansas išsisukti iš situacijų, kuomet reikalingų pinigų kažkodėl neturime. Ar nespėjome sutaupyti, ar kažkas nesumokėjo laiku, ar kita yra problema. Tačiau tai vis tiek yra neplanuoti dalykai. SMS kreditai savo galimybe mesti gelbėjimosi ratą paskutinę sekundę pranoksta ir įprastus kreditus internetu.

SMS kreditas

sms kreditai

Kuo SMS kreditai skiriasi nuo paskolų internetu ir kuo yra panašūs:

  • Pirminė registracija vis tiek vyksta internete;
  • Kitaip nei paskolų internetu atveju, lemiamą sprendimą dėl paskolos gavimo bet kada galite išsiųsti SMS;
  • SMS kreditai dažnai mažesni nei paskolų internetu;
  • Visi kriterijai asmeniui dėl paskolos gavimo yra tie patys.

Naudinga pasidomėti:

Kaip tai vyksta

Pirmiausia supraskime, kuo iš esmės skiriasi, kada Greitoji paskola teikia kreditą įprastu būdu, ir kada tai teikiama sms pagalba. Pradžia yra tokia pati – reikia registruotis, pervesti centą, pateikti savo pageidavimus, sulaukti atsakymo ir pan. Tačiau galutinis verdiktas yra sms kredito atveju kitoks. Jūs pateikiate išankstinį prašymą gauti paskolą, o tuomet bet kurią akimirką galite išsiųsti sms patvirtinimo, jog imsite pinigus. Taigi, tai patogu tada, kai nesėdite prie kompiuterio, kai esate kažkur kitur ir tiesiog norite išsiųsti tą sms. Tuomet greitas kreditas telefonu suteikiamas iškart, kai išsiunčiate žinutę.

Kelionės metu

Vienas iš pavyzdžių, kada gali prireikti tokio pasirinkimo – keliaujant. Ne paslaptis, kad visada galime naudotis saugiu internetu ar apskritai juo naudotis. O kelionėse būna įvairių rizikų. Jeigu keliaujate ilgai ir atokesnėse vietose, gali būti sunku gauti pinigų, kai biudžetas išseks. Tad kartais verta turėti pasirengus tokį atsarginį planą ir būti pasiruošus išsiųsti žinutę, ir paskola sms zinute įkris į jūsų sąskaitą. Keliones, aišku, planuojame atsakingai ir stengiamės, kad jų metu nepritrūktų. Tačiau juk visiems būna įvairių netikėtumų. Tikėtina, jog kad ir kur bevyksite, internetas veiks visur. Tad nekyla abejonių, kad SMS pavyks išsiųsti. Ir sąskaita pasipildys taip reikiamais pinigais.

Kai kažką planuojate susijusio su orais

Kartais kreditai internetu gali praversti, jeigu tam tikrus dalykus siejate su orų prognoze. Sakote, kad šiais laikais viską suplanuoti galima? Galima, bet tada daug kainuoja. Pavyzdžiui, ruošiate vakarėlį sode, tačiau nežinote, ar lis. Lyg ir neturėtų, todėl palapinės ar tento nesinuomojate. O štai vėliau ima pilti lietus ir aišku, kad vakare reikės ieškoti, kuo pridengti visą šventės vietą. Taigi, tuomet ir tenka planuoti kažką susijusio su orais. Nuomotis ar pirkti palapinę. Jeigu pinigų tam nebuvote numatę, čia ir pravers kažkoks greitasis kreditas, kurio paprašysite sms žinute, nes prieš tai visa kita jau buvo atlikta kompiuteriu ir internetu.

Jei laiku negaunate atlyginimo, o turite už kažką sumokėti

Kartais laukiame iki paskutinės sekundės, kol deklaruosime mokesčius, apmokėsime sąskaitas ar kažką nupirksime. Kodėl delsiame? Nes laukiame, kol kažkas kitas su mumis atsiskaitys. Tad jeigu smėlio laikrodis jau baigia visas subėgti, jums belieka… paspausti raudoną mygtuką.

SMS kreditas – privalu argumentuoti

Kitaip tariant, išsiųsti SMS, patvirtinantį, kad tų pinigų jums tikrai reikia. Na o tai padarę galėsite būti tikri, kad viskas gerai, kad dabar jau galite džiaugtis turėdami žvirblį rankoje ir pervesti pinigus, kam turite sumokėti. Atlyginimas ar kažkoks atsiskaitymas su jumis veikiausiai netrukus įkris į sąskaitą ir tuomet galėsite visiškai ramiai baigti savo dieną, grąžindami ir neseniai pasiskolintą sms kreditą.