Trumpalaikiai greitieji kreditai

Trumpalaikiai greitieji kreditai. Jums netikėtai prireikė pinigų, bet nežinote, iš kur jų pasiskolinti? Mes jums padėsime atsakyti į šį klausimą.

Trumpalaikiai greitieji kreditai

Trumpalaikiai greitieji kreditai

Šiame straipsnyje aptarsime 11 kredito įmonių (CreditStar.lt, MiniPaskola.lt, Paskoliukas.lt, BobutėsPaskola.lt, Credit24.lt, SohoCredit.lt, SmsCredit.lt, ICredit.lt, SmsPinigai.lt, LitCredit.lt, Vivus.lt), siūlančių pigiausius trumpalaikius greituosius kreditus. Panagrinėsime ne tik greitųjų kreditų kainas (palyginsime, kiek skirtingose kredito bendrovėse kainuoja 300 Lt bei 500 Lt dydžio greitieji kreditai 30 bei 90 dienų laikotarpiui), bet ir pateiksime kitą pagrindinę informaciją: kokia yra minimali bei maksimali greitosios paskolos suma bei kokio dydžio kreditai suteikiami naujiems vartotojams, koks yra minimalus bei maksimalus kredito suteikimo terminas, ar pirmoji paskola yra suteikiama nemokamai, ar yra galimybė turėti kelias paskolas vienoje kredito įmonėje tuo pačiu metu.

Naudinga pasidomėti:

Kokia yra minimali ir maksimali greitosios paskolos suma?

Minimali greitosios paskolos suma – 100 Lt (kreipiantis į tokius kreditorius kaip MiniPaskola.lt, SmsCredit.lt ar LitCredit.lt). Jei jums reikia ne mažesnės nei 150 Lt sumos, galite kreiptis ir į SmsPinigai.lt bei Credit24.lt. Tokios kredito įmonės kaip SohoCredit.lt, CreditStar.lt, ICredit.lt bei Vivus.lt neskolina mažiau nei 250 Lt. Paskoliukas.lt neteikia mažesnių nei 300 Lt dydžio kreditų, o BobutėsPaskola.lt – mažesnių nei 500 Lt.

Naudinga pasidomėti:

Maksimali greitosios paskolos suma svyruoja nuo 1000 Lt iki 10 000 Lt, priklausomai nuo to, į kurį kreditorių kreipsitės. Pavyzdžiui, jūs neturėsite galimybės iš ICredit.lt pasiskolinti daugiau nei 1000 Lt, o iš LitCredit.lt – daugiau nei 1500 Lt. MiniPaskola.lt ir SmsCredit.lt teikia kreditus iki 2000 Lt, o Paskoliukas.lt – iki 3500 Lt. Jei jus domina greitoji paskola iki 5000 Lt, galite kreiptis ir į Vivus.lt ar SohoCredit.lt. Kiek didesnę paskolą (iki 7000 Lt) galima gauti iš Credit24.lt ar CreditStar.lt. Visgi, didžiausias greitųjų paskolų sumas (iki 10 000 Lt) siūlo BobutėsPaskola.lt bei SmsPinigai.lt.

Kokio dydžio greiti kreditai suteikiami naujiems klientams?

Verta atkreipti dėmesį į tai, kad ne visos kredito įmonės suteikia galimybę gauti maksimalią paskolą skolinantis pirmąjį kartą. Jei jūs esate naujas klientas, jums gali būti taikomi apribojimai. Bene griežčiausius apribojimus taiko MiniPaskola.lt: nauji klientai neturi galimybės gauti didesnės nei 600 Lt dydžio greitosios paskolos. LitCredit.lt bei CreditStar.lt naujiems klientams skolina iki 750 Lt. Jei jūsų poreikius geriausiai atitiktų greitoji paskola iki 1000 Lt, pirmąjį kartą galite kreiptis ir į SmsCredit.lt, SohoCredit.lt ar Paskoliukas.lt.

Vivus.lt bei Credit24.lt neskelbia minimalios naujiems klientams teikiamos greitos paskolos sumos, kadangi kiekvienas klientas yra vertinamas individualiai (priklausomai nuo jo mokumo nustatomos ir greitosios paskolos „lubos“). Tokie kreditoriai kaip BobutėsPaskola.lt, Icredit.lt bei SmsPinigai.lt jokių apribojimų naujiems klientams netaiko.

Koks yra minimalus ir maksimalus kredito suteikimo terminas?

BobutėsPaskola.lt siūlo trumpiausią terminą greitosios paskolos grąžinimui– 10 dienų. Credit24.lt, SohoCredit.lt, SmsCredit.lt, SmsPinigai.lt bei LitCredit.lt suteikia paskolas ne trumpesniam nei 14 dienų laikotarpiui. O CreditStar.lt, MiniPaskola.lt bei Paskoliukas.lt – ne trumpesniam nei 15 dienų laikotarpiui. Minimalus greitos paskolos grąžinimo terminas yra kiek ilgesnis ICredit.lt bei Vivus.lt – 30 dienų.

Maksimalus paskolos grąžinimo laikotarpis svyruoja nuo 30 dienų (LitCredit.lt, SmsCredit.lt) iki 36 mėnesių (SmsPinigai.lt). Paskoliukas.lt nesuteikia paskolų ilgesniam nei 45 dienų laikotarpiui, MiniPaskola.lt – ilgesniam nei 90 dienų laikotarpiui. ICredit.lt bei CreditStar.lt suteikti greitieji kreditai turi būti grąžinti ne vėliau nei per metus laiko, o greiti kreditai iš BobutėsPaskola.lt, Credit24.lt, SohoCredit.lt bei Vivus.lt – ne vėliau kaip per 2 metus.

Kiek skirtingose kredito bendrovėse kainuoja 300 Lt bei 500 Lt dydžio greitieji kreditai?

Pigiausiai 300 Lt dydžio greitasis kreditas 30 dienų laikotarpiui kainuoja Paskoliukas.lt – 24 Lt (tiesa, reikėtų paminėti ir tai, kad šiuo metu yra vykdoma akcija; įprasta minėto kredito kaina – 28 Lt). Nedidelės kreditų kainos vyrauja ir SohoCredit.lt (26,4 Lt) bei SmsPinigai.lt (26,5 Lt). Jei kreipsitės į LitCredit.lt, sumokėsite 27 Lt, jei į MiniPaskola.lt – 28 Lt. Panašias kainas siūlo ir SmsCredit.lt (28,2 Lt) bei Vivus.lt (28,75 Lt).

Kadangi 300 Lt pasiskolinti iš CreditStar.lt, Credit24.lt bei ICredit.lt negalėsite, palyginkime, kiek šiose kredito įmonėse kainuoja 250 Lt dydžio greitoji paskola. Mažiausią kainą siūlo CreditStar.lt – 18 Lt; kitur kaina didesnė: Icredit.lt – 23,75 Lt, o Credit24.lt – 24 Lt. Atkreipiame dėmesį, kad į kainų palyginimą neįtraukta BobutėsPaskola.lt (dėl to, kad šis kreditorius neteikia mažesnių nei 500 Lt kreditų).

Pigiausiai 500 Lt dydžio greitoji paskola 30 dienų terminui kainuoja CreditStar.lt – 38 Lt. Nedidelės kainos vyrauja ir Paskoliukas.lt – 40 Lt (teisybės dėlei vėlgi reikėtų paminėti, jog šiuo metu vykdoma akcija; įprasta greitosios paskolos kaina yra kiek didesnė – 47 Lt). Jei kreipsitės į SmsPinigai.lt, SohoCredit.lt ar BobutėsPaskola.lt, 500 Lt dydžio greita paskola jums kainuos 44 Lt, jei į LitCredit.lt – 45 Lt. Kiek didesnes kainas siūlo MiniPaskola.lt, Credit24.lt, SmsCredit.lt (47 Lt), Icredit.lt (47,5 Lt) bei Vivus.lt (47,93 Lt).

Norėdami pasiskolinti 300 Lt ilgesniam laikotarpiui (pavyzdžiui, 90 dienų), galėtumėte kreiptis į 3 kreditorius. Kredito kaina iš SmsPinigai.lt – 52,5 Lt, iš SohoCredit.lt – 53,01 Lt, iš Vivus.lt – 56,52 Lt.

Jei ilgesniam terminui (90 dienų) jums reikalinga greitoji paskola, siekianti 500 Lt, kreditorių pasirinkimas yra kiek platesnis. Mažiausiai permokėsite kreipdamiesi į CreditStar.lt (79 Lt). SmsPinigai.lt siūlo vidutinę kainą – 88 Lt, panašias sąlygas žada ir SohoCredit.lt (88,36 Lt) bei Vivus.lt (91,09 Lt). Brangiausiai 500 Lt dydžio paskola 90 dienų laikotarpiui kainuos, jei naudositės BobutėsPaskola.ltCredit24.lt (97 Lt) ar ICredit.lt (97,87 Lt) paslaugomis.

Ar yra galimybė gauti pirmąją paskolą nemokamai?

Kai kurios kredito bendrovės suteikia galimybę pirmąją paskolą gauti nemokamai. Tai greitas ir paprastas būdas gauti pinigų nemokant jokių palūkanų (taikomas bene vienintelis reikalavimas – būtina savo įsipareigojimus įvykdyti laiku). Iš mūsų aptariamų kreditorių šią paslaugą siūlo SohoCredit.lt, SmsCredit.lt, SmsPinigai.lt bei LitCredit.lt (darkart atkreipiame dėmesį, kad nemokami greiti kreditai suteikiami tik naujiems klientams).

Ar yra galimybė gauti antrą paskolą dar negrąžinus pirmosios?

Kai kuriems asmenims kartais prireikia papildomos pinigų sumos dar negrąžinus senojo kredito. Dalis kreditorių yra itin griežti ir savo reikalavimuose aiškiai nurodo, kad naują paskolą galima imti tik tuo atveju, jei yra grąžinta turima greitoji paskola (LitCredit.lt, SmsPinigai.lt, SohoCredit.lt, MiniPaskola.lt). Kiti savo internetiniuose tinklalapiuose apie tokią galimybę apskritai neužsimena (CreditStar.lt, ICredit.lt).

Trumpalaikiai greitieji kreditai – kitos kredito įmonės (Credit24.lt, Vivus.lt, SmsCredit.lt) suteikia galimybę skolintis papildomai (padidinti turimo kredito sumą neviršijant klientui suteikiamo kredito limito). Paskoliukas.lt įprastais atvejais neleidžia turėti kelių kreditų vienu metu. Bet šis reikalavimas nėra taikomas lojaliems klientams: kai laiku grąžinami 4 kreditai iš eilės, vėliau leidžiama turėti ir kelias paskolas vienu metu. Svarbiausia, kad bendra jų suma neviršytų 7000 Lt. Bene lanksčiausias sąlygas siūlo BobutėsPaskola.lt: vienu metu leidžiama turėti net tris kreditus.