Kreditas internetu pagal amžių – kam kokio prireiks?

Kreditas internetu pagal amžių. Nors Lietuvos Bankas nuolat griežtina taisykles, pagal kurias teikiamas kreditas internetu, ši paslauga ir toliau išlieka populiari, o rinka – itin gyvybinga. Visgi tai paslaugos, kurių žmonėms tikrai labai reikia.  Visiems kartais būna nenumatytų situacijų, kuomet kreditas neišėjus iš namų gali iš esmės pagelbėti. Įdomu tai, kad skolintis tenka įvairaus amžiaus žmonėms. Paprastai yra brėžiama riba: nuo pilnametystės iki pensijos. Tad į šį amžiaus tarpą patenkantys žmonės ir skolinasi įvairiais tikslais.

Kreditas internetu pagal amžių

kreditas internetu pagal amžių

Greitųjų kreditų privalumai:

  • Internete yra vartojimo kredito skaičiuoklė, todėl galima greitai sužinoti, kiek viskas kainuos.
  • Galima gauti kreditą, kai greitoji paskola yra suteikiama ir per 15 minučių (labai greitai).
  • Nereikia niekam pagrįsti, kokiu tikslu skoliniesi, nes kreditas suteikiamas ne pagal tai.
  • Nereikia niekur eiti iš namų, norint pasiskolinti.

Šiuos privalumus suvokiantys žmonės kartais pasiskolina. Kokiu tikslu?

Naudinga pasidomėti:

Jaunimui nuo 18 metų iki 25

Kadangi kreditas internetu nuo 18 metu suteikiamas, patiems jauniausiems skolintis visgi pavyksta ne visada, mat reikia turėti oficialias pajamas. Toks apribojimas siekia užtikrinti, kad skolinsis tik asmenys, kurie tikrai patys gali grąžinti tuos pinigus. Tad vos sulaukus brandos kreditai nuo 18 metų, nedirbant ir besimokant mokykloje reikėtų ir toliau ten mokytis bei apie paskolas dar negalvoti, nes dar nėra sąlygų jų gauti. Visgi patys jauniausi ima skolintis praktikoje nuo 19 ar 20, kuomet jau turi šiokį tokį darbo stažą ir gali įrodyti, jog kreditas internetu bus vėliau ir grąžintas. Dažnai tai yra studentai, kuriems patiems tenka rūpintis pragyvenimu: dirbti ir stengtis uždirbti, o ir mokytis reikia. Kartais tiesiog pritrūksta pragyvenimui, kartais norisi važiuoti į festivalį, kartais paaiškėja, kad teks susimokėti už skolas moksle ir pan. Taigi, jaunimui tokie kreditai internetu nedirbantiems nesuteikiami, tačiau turintieji darbo patirties jau gali skolintis.

Kitos priežastys, kodėl tokiame jauname amžiuje kartais prireikia pasiskolinti: bandoma įsitvirtinti profesijoje ir tenka pirkti kokius nors įrankius, nuomotis patalpas. Kas nors galbūt nori emigruoti ir tai pirmai pradžiai taip pat tenka pasiskolinti.

Nuo 25 iki 30

Šiame amžiuje vieni žmonės vis dar gyvena laisvai ir per daug negalvodami apie ateitį, o kiti jau nori „susitvarkyti reikalus“. Daug kas susituokia tokiame amžiuje. Tuomet kreditas internetu pigiausias būna, nes paprastai pasiskolinama tiesiai prieš vestuves, kai pritrūksta kelių paskutinių eurų, o paskui grąžinama jau po poros dienų, nes per tą laiką jaunieji gauna dovanas, iš kurių didelė dalis būtent ir būna pinigai vokuose, tad jau kitą dieną tokias paskolas nesunku grąžinti.

Taip pat tokiame amžiuje jau reikalingas pasidaro ir kreditas internetu pigiausias, už kurį būtų galima būsto remontą pasidaryti, o galbūt ir prisidurti prie perkamo naujo NT projekto.

Nuo 30 iki 40

Šiame amžiuje dauguma žmonių jau pasiekia tam tikrą gerbuvį. Tačiau kartais subyra šeimos, prireikia pinigų skyryboms, turto dalyboms. Kiti kaip tik – tuokiasi vėliau. Dar kitiems kartais nenumatytų išlaidų kainuoja vaikai. Arba prireikia pirkti geresnį didelį automobilį, o galbūt pirmąjį būstą iškeisti į kitą, didesnį geresnį, brangesnį.

Kreditas internetu pagal amžių – Nuo 40 ir daugiau

Vyresniame amžiuje sunku apibrėžti, kokių poreikių žmonės gali turėti. Dažnai skolinasi tiesiog pritrūkus šiek tiek pinigų iki kažkokio pirkinio sumos. Tačiau tokiame amžiuje jau nebetenka skolintis dėl studijų įmokų, vestuvių, ar pirmagimio krikštynų, labiau tikėtina – mokslams, kad vaikai galėtų studijuoti ar mokytis.